Farebné vinárstvo Pezinok

Farebné vinárstvo z Pezinka

Sme malé vinárstvo z Pezinka a od roku 2012 sa snažíme vyrábať víno najlepšie, ako vieme. Sme radi, keď víno ľudí spája a keď naše víno môže byť s Vami pri pekných okamihoch. Či už je to večer doma pri pohári vína, stretnutie s priateľmi alebo rodinná oslava.

 

Naše vinárske podujatia

Aj preto sme pod záštitou Karpatskej mušky začali s organizovaním podujatí, na ktorých môžete ochutnať vína aj od iných lokálnych vinárstiev priamo na mieste, kde sa víno rodí – vo vinohradoch.  Sú to podujatia ako Víno pod hviezdami alebo Pikniky vo vinohradoch. Okrem toho sa s Vami radi stretávame aj v centre mesta Pezinok na Malých vínnych uličkách.

 

Ochutnajte naše víno

V našej ponuke nájdete hroznové, ale aj ovocné vína. Vína vyrábame z hrozna z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Medzi našimi vínami majú svoje miesto svieže vína robené moderným postupom výroby, ale aj naturálne prírodné vína vyrábané bez pridania síry, ktoré dozrievajú v agátových alebo dubových sudoch. V prípade záujmu o naše vína nás prosím neváhajte kontaktovať. Radi Vám tiež zorganizujeme ochutnávku našich vín v priestoroch Vínnej pivničky v Modre – Harmónii.